Max People s.r.o.

Společně dosáhneme úspěchu.

Výroba autosedaček Nošovice 27 000 Kč - 31 000 Kč Mám zájem o tuto pozici

Pro našeho významného klienta působící v Nošovicích, hledáme vhodné kandidáty na hlavní pracovní poměr jako Operátor výroby autosedaček.

MOMENTÁLNĚ NABÍZENÉ POZICE:

OPERÁTOR LOGISTKY
OPERÁTOR KVALITY

OPERÁTOR MONTÁŽE A CHEMICKÉ LINKY 

Nabízíme:

Motivující finanční ohodnocení 21 400,- Kč + výkonnostní bonus 3 000 Kč

Výrobní bonus 70 % základní mzdy

Příspěvek na stravování 37,-Kč/den

Doprava autobusy ZDARMA

Převod do kmene při plné docházce.

 

 

Možný převod do kmene po 6 měsících

Stabilní a dlouhodobé zaměstnání

Zaškolení

Nadstandardní mzdové ohodnocení - průměrná hrubá mzda v prvním roce po započtení všech bonusů a plné docházce 31 000 Kč.

 

NÁSTUP IHNED

 

 

 

Místo výkonu práce: Nošovice, Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
Stát: ČR
Aktualizováno: 23.7.2021
Mám zájem o tuto pozici
Vyplňte všechna pole formuláře.
Akceptujeme pouze formáty Microsoft Word, Open Office a PDF, maximální velikost 5MB.
napište číslo následující po 162

Stisknutím tlačítka "ODESLAT formulář" uděluji společnosti Max People s.r.o. (se sídlem Českobratrská 2227/7, 702 00 Ostrava, IČ 24846040) výslovný souhlas se zpracováním, uchováváním a využíváním veškerých svých osobních údajů v rozsahu dat uvedených v přiloženém životopise, případně dalších souborech, které poskytuji prostřednictvím webových stránek společnosti Max People (www.max-people.cz). Tento výslovný souhlas se ve stejné míře týká také zpracovávání citlivých údajů, pokud jsem je společnosti Max People poskytl/a. Výše uvedené údaje poskytuji společnosti Max People výhradně za účelem náboru, výběru a zprostředkování zaměstnání, nebo jiného obdobného pracovně právního vztahu, pro moji osobu u této společnosti nebo jejích klientů.

Beru na vědomí, že poskytnuté údaje budou zpracovány, uchovávány a využívány pouze pro potřeby náborových a výběrových aktivit v rámci činnosti této společnosti, a to v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“ v platném znění. Jsem si vědom/a toho, že poskytnutí údajů je dobrovolné, a že mohu společnost Max People kdykoli požádat o jejich změnu, nebo souhlas se zpracováním odvolat.

Současně potvrzuji, že údaje, které jsem poskytl/la, jsou úplné a pravdivé.